2 NİSAN 2019 SALI - SOUNDCHECK
Şehir Okul Adı
Saat
İzmir Özel İzmir Çiğli Mektebim Anadolu Lisesi
İzmir İzmir Özel Işıkkent Anadolu Lisesi
İzmir Şehit Ahmet Özsoy Fen Lisesi
İzmir Işılay Saygın Güzel Sanatlar Lisesi
İzmir Özel Bornova Okyanus Anadolu Lisesi
Özel Mavişehir Okyanus Anadolu Lisesi
İzmir Karşıyaka Lisesi
İzmir Dr. Güngör Özbek Anadolu Lisesi
10:00 - 11:00
İzmir Özel İzmir Gaziemir Uğur Fen Lisesi
Salih Dede Anadolu Lisesi
İzmir Emlak Bank Süleyman Demirel Anadolu Lisesi
İzmir İzmir Özel Sevinç Anadolu Lisesi
İzmir İzmir Hatay Temel Lisesi
İzmir Bornova Suphi Koyuncuoğlu Anadolu Lisesi
İzmir Nevvar Salih İşgören Eğitim Kampüsü 4 Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
İzmir İzmir Anadolu Lisesi
11:00 - 12:00
İzmir Fatma Saygın Anadolu Lisesi
İzmir İzmir Özel Güzelbahçe Bahçeşehir Anadolu Lisesi
İzmir Karşıyaka Özel Tek Ada Temel Lisesi
Karşıyaka Temel Lisesi
İzmir Narlıdere Arkas Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
İzmir İzmir Buca Aybers Hikmet Karabacak Anadolu Lisesi
İzmir Özel Çiğli Bil Anadolu Lisesi
İzmir Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi
12:00 - 13:00
İzmir Bornova Anadolu Lisesi
İzmir Özel Gaziemir Kocatürk Fen ve Anadolu Lisesi
Buca Ömer Seyfettin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
İzmir İzmir Kız Lisesi
İzmir 60. Yıl Anadolu Lisesi
İzmir İzmir Saint Joseph Fransız Lisesi
İzmir Namık Kemal Anadolu Lisesi
13:00 - 14:00
İzmir Özel Rota Anadolu ve Fen Lisesi
İzmir TOKİ Karşıyaka Belediyesi Çok Programlı Anadolu Lisesi
İzmir İnönü Anadolu Lisesi
İzmir Özel Yeşeren Anadolu ve Fen Lisesi
İzmir Ahmet Adnan Saygun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
İzmir Özel Karşıyaka Bilim Doğa Anadolu Lisesi
İzmir Karataş Anadolu Lisesi
14:30 - 15:30
İzmir Necat Hepkon Anadolu Lisesi
İzmir Buca Sultan Alparslan Anadolu Lisesi
İzmir Özel Mavi Teknik Pancar OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
İzmir 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi
İzmir Özel Uğur Okulları Narlıdere Anadolu Lisesi
İzmir TED Aliağa Koleji Vakfı Özel Lisesi
İzmir Bornova Mektebim Anadolu Lisesi
15:30 - 16:30
İzmir Çınarlı Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
İzmir Gelişim Koleji
İzmir Ege Aktif Temel Lisesi
Konak Nevvar Salih İşgören Eğitim Kampüsü
İzmir İzmir Cengiz Aytmatov Sosyal Bilimler Lisesi
İzmir Selma Yiğitalp Anadolu Lisesi
İzmir 7 Eylül Anadolu Lisesi
Atatürk Anadolu Lisesi
İzmir Çiğli Fen Lisesi
16:30 - 17:30
İzmir Gaziemir Kipa 10. Yıl Anadolu Lisesi
İzmir Cihat Kora Anadolu Lisesi
İzmir Özel TAKEV Anadolu ve Fen Lisesi
İzmir Çiğli Bilim Doğa Koleji Anadolu Lisesi
İzmir Güzelbahçe Kent Koleji
Gaziemir Kent Koleji
İzmir Mustafa Kemal Anadolu Lisesi
İzmir Özel Güzelbahçe Mektebim Koleji Anadolu Lisesi
İzmir Bahçeşehir Koleji 50. Yıl Kampüsü
17:30 - 18:30
İzmir Özel Saygın Koleji
İzmir Şirinyer Ertuğrul Gazi Anadolu Lisesi
İzmir İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları
İzmir Özel Bergama Doğa Anadolu Lisesi
İzmir Ülfet Onart Anadolu Lisesi
İzmir Özel İzmir Amerikan Koleji
İzmir Övgü Terzibaşoğlu Anadolu Lisesi
İzmir Özel Çakabey Lisesi
18:30 - 19:30
İzmir Tuğba Özbek Anadolu Lisesi
İzmir İzmir Büyükçiğli Özel Türk Anadolu ve Fen Lisesi
İzmir Konak Anadolu Lisesi
İzmir İzmir Özel Türk Koleji
İzmir Özel Çiğli Kent Koleji
İzmir MEV Koleji Özel Güzelbahçe Okulları
İzmir Urla Hakan Çeken Anadolu Lisesi
İzmir Karabağlar Nevvar Salih İşgören Anadolu Lisesi
19:30 - 20:30
3 NİSAN 2019 ÇARŞAMBA - SOUNDCHECK
Şehir Okul Adı
Saat
Manisa Salihli İMKB Mesleki ve Teknik And Lisesi
Manisa Selim Sebahat Palanduz Anadolu Lisesi
Manisa Fatih Anadolu Lisesi
Manisa Manisa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Manisa Soma Borsa İstanbul Fen Lisesi
Manisa Farabi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Manisa Manisa Güzel Sanatlar Lisesi
Manisa İzmir Özel Türk Koleji
10:00 - 11:00
Aydın Adnan Menderes Anadolu Lisesi
Aydın Söke Hilmi Fırat Anadolu Lisesi
Aydın Nazilli Fen Lisesi
Aydın Yüksel Yalova Güzel Sanatlar Lisesi
Aydın Şehit Kaya Aldoğan Anadolu Lisesi
Aydın Aydın Lisesi
Özel Aydın Uğur Temel Lisesi
Aydın Ted Özel Ege Anadolu Lisesi
11:00 - 12:00
Aydın Şehit Polis Nedip Cengiz Eker Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Aydın Efeler Süleyman Demirel Anadolu Lisesi
Aydın Aydın Fen Lisesi
Aydın Aydın Atatürk Anadolu Lisesi
Burdur Özel Burdur Bahçeşehir Koleji Anadolu ve Fen Lisesi
Burdur Mehmet Cadıl Anadolu Lisesi
Isparta Özel Isparta Arı Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi
Burdur Burdur Güzel Sanatlar Lisesi
12:00 - 13:00
Balıkesir Ayvalık Uğur Anadolu Lisesi
Balıkesir Fatma Emin Kutvar Anadoılu Lisesi
Balıkesir Bandırma Anadolu Lisesi
Balıkesir Gönen Anadolu Lisesi
Denizli Yaşar- Saniye Gemici Anadolu Lisesi
Denizli Durmuş Ali Çoban Anadolu Lisesi
13:00 - 14:00
Muğla Dalaman Anadolu Lisesi
Dalaman Öztaş Anadolu Lisesi
Balıkesir Muharrem Hasbi Anadolu Lisesi
Denizli Denizli Koleji Anadolu Lisesi
Denizli Erbakır Fen Lisesi
Denizli Kazım Kaynak Anadolu Lisesi
Hilmi Özcan Anadolu Lisesi
Denizli Özel Denizli Uğur Fen Lisesi
Denizli Lütfi Ege Anadolu Lisesi
14:30 - 15:30
Denizli Nalan Kaynak Anadolu Lisesi
Denizli ODTÜGVO Özel Denizli Anadolu Lisesi
Denizli Özel Denizli Uğur Fen Lisesi
Denizli Özel Denizli Uğur Anadolu Lisesi
Denizli Lisesi
Muğla Özel Türk Koleji Marmaris Anadolu Lisesi
Muğla Bodrum Uğur Anadolu Lisesi
Bodrum Anadolu Lisesi
15:30 - 16:30
Muğla Muğla Gazi Anadolu Lisesi
Muğla Özel Fethiye Uğur Anadolu Lisesi
Muğla Özel Dalaman Bahçeşehir Koleji
Muğla Özel Marmaris Çağdaş Bilim Anadolu Ve Fen Lisesi
Muğla Marmaris Sabancı Anadolul Lisesi
Muğla Bodrum Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
Muğla Didim Esra Karakaya Anadolu Lisesi
Zeynep - Mehmet Dönmez Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
16:30 - 17:30
Muğla Kanuni Sultan Süleyman Anadolu Lisesi
Fen Bilimleri Lisesi
Muğla Özel Fethiye Hatem Anadolu Lisesi
Muğla Özel Yönelt Anadolu Lisesi
Muğla Şehit Altuğ Pek Anadolu Lisesi
Uşak Ulubey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Uşak Uşak Şehit Abdülkadir Kılavuz Anadolu Lisesi
Uşak Fen Lisesi
Uşak Özel Uşak Şafak Öncü Koleji Fen Ve Anadolu
Aydın Efeler Cumhuriyet Anadolu Lisesi
17:30 - 18:30
Aydın Yasemin Lütfiye Anadolu Lisesi
Manisa Özel Salihli Bahçeşehir Koleji Fen Lisesi
Manisa Özel Akhisar Eksen Temel Lisesi
Manisa Söke Amerikan Kültür Koleji
Özel Söke Derneği Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
Manisa Bil Koleji
Manisa Manisa Cumhuriyet Anadolu Lisesi
Özel Manisa Final Lisesi
18:30 - 19:30
Manisa Soma Rıfat Dağdelen Anadolu Lisesi
Manisa Manisa Hasan Türek Anadolu Lisesi
İzmir Özel Hatay Fen Bilimleri Temel Lisesi
İzmir Balçova Anadolu Lisesi
19:30 - 20:30
4 NİSAN 2019 PERŞEMBE - SOUNDCHECK
Şehir Okul Adı
Saat
Balıkesir Açı Koleji
Balıkesir Abidin Pak- Pakmaya Anadolu Lisesi
Balıkesir Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesi
Balıkesir T.C. Ziraat Bankası Güzel Sanatlar Lisesi
Balıkesir Özel Arka Fen Bilimleri Temel Lisesi
Balıkesir Celal Toraman Lisesi
Muğla Ortaca Anadolu Lisesi
Muğla Yunus Emre Anadolu Lisesi
10:00 - 11:00
Antalya Adem Tolunay Anadolu Lisesi
Antalya Güzeloluk Anadolu Lisesi
Bilecik Refik Arslan Öztürk Fen Lisesi
Osmaneli 75. Yıl Anadolu Lisesi
Çanakkale Ali Haydar Önder Anadolu Lisesi
Uşak Uşak Özel Kanyon Koleji Anadolu ve Fen Lisesi
Antalya Aksu Fen Lisesi
Adana Kurttepe Şehit Ali Öztaş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
11:00 - 12:00
Antalya Antalya Birey Koleji
Antalya Özel Antalya Bilim Anadolu Lisesi
Antalya Aksu Anadolu Lisesi
Bursa Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi
Bursa Özel Bursa Sınav Koleji
Bursa Özel Şahinkaya Anadolu ve Fen Lisesi
Çanakkale Vahit Tuna Anadolu Lisesi
12:00 - 13:00
Muğla Belediye Fen Lisesi
Hatay Necmi Asfuroğlu Anadolu Lisesi
Çanakkale Çanakkale Hasan Ali Yücel Anadolu Lisesi
Antalya Kumluca Sosyal Bilimler Lisesi
Antalya ATSO Güzel Sanatlar Lisesi
Diyarbakır Diyarbakır Bahçeşehir Fen Lisesi
Diyarbakır Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi
İzmir TED İzmir Koleji
13:00 - 14:00
5 NİSAN 2019 CUMA - SOUNDCHECK
Şehir Okul Adı
Saat
Aydın Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi
Balıkesir Bandırma Bahçeşehir Koleji
Balıkesir Gönen Mustafa Uşdu Anadolu Lisesi
Denizli Aydem Fen Lisesi
Denizli İbrahim Cinkaya Sosyal Bilimler Lisesi
Muğla TED Bodrum Koleji
Çanakkale Biga Atatürk Anadolu Lisesi
10:00 - 11:00
Çanakkale Merkez Çanakkale Anadolu Lisesi
Konya TED Konya Ereğli Koleji
Konya Şehit İsmail Cem Yakınlar Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
Antalya TOBB Fen Lisesi
Antalya Dr.İlhami Tankut Anadolu Lisesi
Antalya Erünal Sosyal Bilimler Lisesi
Yozgat Şehit Fuat Bahadır Anadolu Lisesi
11:00 - 12:00
6 NİSAN 2019 CUMARTESİ - SOUNDCHECK
Şehir Okul Adı
Saat
İzmir Tire Belgin Atila Çallıoğlu Fen Lisesi
Denizli Özel Denizli Sınav Anadolu Lisesi
Denizli Hakkı Dereköylü Güzel Sanatlar Lisesi
Antalya Özel Akant Anadolu Lisesi
Denizli Özel Akıl Çağı Okulları
Denizli Türk Eğitim Vakfı Anadolu Lisesi
Balıkesir Şehit Turgut Solak Fen Lisesi
10:00 - 11:00
Muğla Özel Muğla Final Temel Lisesi
Muğla Marmaris Nurettin Gençalioğlu Anadolu Lisesi
Kütahya Kütahya Özel Limit Anadolu Lisesi
Ali Güral Lisesi
Bursa Nilüfer İMKB Fen Lisesi
Bursa Özel Nova Fen ve Anadolu Liseesi
Antalya Antalya Bilim ve Sanat Merkezi
Antalya Konyaaltı Anadolu Lisesi
11:00 - 12:00
Isparta Yalvaç Fen Lisesi
Konya Konya Çimento Güzel Sanatlar Lisesi
Selçuklu Anadolu Lisesi
Sakarya Sakarya Anadolu Lisesi
Amasya Amasya Açı Temel Lisesi
Hatay Özel Hatay Bahçeşehir Anadolu Lisesi
Özel Hatay Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi
Hatay Bahçeşehir Koleji Anadolu Fen ve Teknoloji Lisesi
Mersin Değişim Koleji
Edirne Edirne Süleyman Demirel Fen Lisesi
Özel Edirne Sınav Temel Lisesi
12:00 - 13:00