21 MART 2018 ÇARŞAMBA - SOUNDCHECK
Şehir Okul Adı
Saat
İstanbul Özel Notre Dame De Sion Fransız Lisesi
İstanbul Özel Saint Michel Fransız Lisesi
İstanbul Çağrıbey Anadolu Lisesi
İstanbul Haydarpaşa Lisesi
İstanbul İstanbul Alparslan Anadolu Lisesi
İstanbul İstanbul Kadıköy Lisesi
İstanbul İstanbul Üsküdar Lisesi
İstanbul Kadıköy Anadolu Lisesi
10:00 - 11:00
İstanbul Çengelköy Şehit Okan Altıparmak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
İstanbul Beşiktaş Anadolu Lisesi
İstanbul Beşiktaş Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Sezin Lisesi
İstanbul Özel Şişli Bilim Doğa Anadolu Lisesi
İstanbul Rotary 100. Yıl Anadolu Lisesi
İstanbul Vali Muammer Güler Sosyal Bilimler Lisesi
İstanbul Abidin Nesimi Fatinoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Büyükşehir Hüseyin Yıldız Anadolu Lisesi
11:00 - 12:00
İstanbul Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesi
İstanbul Ali Rıza Özderici Anadolu Lisesi
İstanbul Amiral Vehbi Ziya Dümer Anadolu Lisesi
İstanbul Ataköy Anadolu Lisesi
İstanbul Bahçeköy Özel Açı Lisesi
İstanbul Bahçeşehir Atatürk Anadolu Lisesi
İstanbul Gürlek-Nakipoğlu Anadolu Lisesi
İstanbul Çapa Fen Lisesi
12:00 - 13:00
Edirne Edirne Lisesi ve Yusuf Çapraz Anadolu Lisesi
Edirne Özel Edirne Sınav Temel Lisesi - Edirne Sosyal Bilimler Lisesi
Kocaeli Türk Eğitim Vakfı Özel İnanç Türkeş Lisesi
Yalova Yalova Necmettin Erbakan Sosyal Bilimler Lisesi ve Özel Yalova Uğur Anadolu Lisesi
Yalova Yalova Termal Fen Lisesi
Edirne Keşan Fen Lisesi
Bursa Bursa Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi ve Özel Nilüfer Sınav Temel Lisesi
Bursa Çelebi Mehmet Anadolu Lisesi
13:00 - 14:00
İstanbul Avcılar Firuzköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Kocaeli Özel Seymen Darıca Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Fatih Çapa Mesleki ve Anadolu Sağlık Lisesi
Bursa Ahmet Erdem Anadolu Lisesi
Bursa Gemlik Celal Bayar Anadolu Lisesi
Bursa Mudanya Sami Evkuran Anadolu Lisesi
Bursa Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Bursa Özel Bursa Hatem Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
14:30 - 15:30
İstanbul Özden Cengiz Anadolu Lisesi
Kırklareli Kepirtepe Anadolu Lisesi ve Lüleburgaz Atatürk Anadolu Lisesi
Kırklareli Kırklareli Fen Lisesi
Kırklareli Kırklareli Lüleburgaz TEK Güzel Sanatlar Lisesi
Kırklareli Özel Lüleburgaz Akım Anadolu Lisesi
Sakarya Sakarya Anadolu Lisesi ve Adapazarı Özel Enka Anadolu Lisesi
Sakarya Sakarya Cevat Ayhan Fen Lisesi
Sakarya Şehit Erol Olçok Anadolu Lisesi
15:30 - 16:30
Tekirdağ Çorlu İMKB Fen Lisesi ve Tekirdağ Anadolu Lisesi
Tekirdağ Çorlu Mimar Sinan Anadolu Lisesi ve Çorlu Ticaret Borsası Anadolu Lisesi
Tekirdağ Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Avrupa Anadolu Lisesi
İstanbul Dilnihat Özyeğin Anadolu Lisesi
İstanbul FMV Özel Ayazağa Işık Lisesi
İstanbul İstanbul Lisesi
İstanbul Özel Halkalı Boğaziçi Anadolu Lisesi
16:30 - 17:30
İstanbul İhsan Mermerci Anadolu Lisesi
İstanbul İstanbul Özel Enka Lisesi
İstanbul Mehmet Rıfat Evyap Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
İstanbul Oğuz Canpolat Anadolu Lisesi
İstanbul Özdemir Sabancı Emirgan Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Ümraniye Kızılkaya Uğur Temel Lisesi
İstanbul Özel Başakşehir Doğa Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Biz Okulları Anadolu Lisesi
17:30 - 18:30
İstanbul Özel Büyükçekmece Akademi Anadolu Lisesi - Özel Büyükçekmece Akademi Fen Lisesi
İstanbul Özel Florya Doğa Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Florya Final Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Doğan Koleji Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Kültür Anadolu ve Fen Lisesi
İstanbul Kurtköy Doğa Anadolu Lisesi ve Yakacık Doğa Anadolu Lisesi
İstanbul Kartal Süleyman Demirel Anadolu Lisesi
İstanbul Kartal Şehit Salih Alışkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Hacı Hatice Bayraktar Anadolu Lisesi
18:30 - 19:30
İstanbul Özel Oğuzkaan Koleji
İstanbul Özel İstanbul Form Koleji Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Acarkent Doğa Anadolu Lisesi
İstanbul Köy Hizmetleri Anadolu Lisesi
İstanbul Orhangazi Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi
İstanbul Özel Çevre Koleji
İstanbul Özel Genç Kültür Temel Lisesi
19:30 - 20:30
İstanbul Özel Ege Bilim Okulları
İstanbul Özel Eyüboğlu Koleji
İstanbul Özel Acıbadem Bilim Doğa Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Kadıköy Dil ve Konuşma Temel Lisesi
İstanbul Özel İstek Semiha Şakir Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Moda Mimar Sinan Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi ve Özel Kadıköy Akşam Lisesi
20:30 - 21:20
22 MART 2018 PERŞEMBE - SOUNDCHECK
Şehir Okul Adı
Saat
İstanbul 50. Yıl Tarhan Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi
İstanbul Ataşehir Rotary Anadolu Lisesi
İstanbul Özel İstek Uluğbey Anadolu ve Fen Lisesi
İstanbul Özel Kayı Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Kıraç Anadolu Lisesi
İstanbul Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (TÇMB)
İstanbul Kartaltepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
10:00 - 11:00
İstanbul Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi
İstanbul İstek Özel Kaşgarlı Mahmut Okulları
İstanbul İstek Özel Kemal Atatürk Anadolu Lisesi
İstanbul Kağıthane Anadolu Lisesi
İstanbul Maçka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
İstanbul Mimar Sinan Özel Fen ve Anadolu Lisesi
İstanbul Nişantaşı Anadolu Lisesi
İstanbul Nişantaşı Nuri Akın Anadolu Lisesi
11:00 - 12:00
İstanbul Özel Arel Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Atabek Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Avcılar Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Temel Lisesi
İstanbul Özel Bakırköy Dil ve Konuşma Temel Lisesi
İstanbul Özel Beylikdüzü Mektebim Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Çapa Kültür Temel Lisesi
İstanbul Özel Darüşşafaka Lisesi
İstanbul Özel Saint Benoit Fransız Lisesi
12:00 - 13:00
İstanbul Özel Sainte Pulcherie Fransız Lisesi
Gaziantep Gaziantep Kolej Vakfı Özel Fen ve Anadolu Lisesi
Tekirdağ Özel Tekirdağ Doğa Koleji Anadolu Lisesi
Tekirdağ Muratlı Anadolu Lisesi
Kocaeli 24 Kasım Anadolu Lisesi
Kocaeli Darıca Gökşen Mustafa Yücel Anadolu Lisesi
Kocaeli Derince Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Kocaeli Ertuğrul Kurdoğlu Anadolu Lisesi
13:00 - 14:00
İstanbul Sultangazi Cumhuriyet Anadolu Lisesi
Kocaeli Gazi Anadolu Lisesi
Kocaeli Gebze Süleyman Demirel Anadolu Lisesi
Kocaeli İzmit Atılım Anadolu Lisesi
Kocaeli İzmit Özel Seymen Anadolu Lisesi
Kocaeli Kocaeli Fen Lisesi
Kocaeli Kocaeli Özel Bilgili Kültür Anadolu Lisesi
Kocaeli Kocaeli Özel Enka Teknik Okulları
14:30 - 15:30
Kocaeli Şehit İlhan Küçüksolak Anadolu Lisesi
Kocaeli Tevfik Seno Arda Anadolu Lisesi
Kocaeli Yavuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Sinop İMKB Şehit Ertan Yılmaztürk Güzel Sanatlar Lisesi
Tekirdağ Özel Aden Anadolu Lisesi
Bursa Bursa Anadolu Kız Lisesi
Tekirdağ Ebru Nayim Fen Lisesi ve Özel Çorlu Mektebim Fen Lisesi
Bursa Özel Bursa Sınav Koleji Anadolu ve Fen Lisesi
15:30 - 16:30
Bursa Özel Mavi Dünya Anadolu Lisesi
Bursa Turgut Alp Anadolu Lisesi
İstanbul Avcılar Anadolu Lisesi - Sander Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
İstanbul Büyükçekmece Recep Güngör Anadolu Lisesi
İstanbul Davutpaşa Anadolu Lisesi
İstanbul Ergün Öner - Mehmet Öner Anadolu Lisesi
İstanbul Galatasaray Lisesi
İstanbul İstanbul Bahçelievler Anadolu Lisesi
16:30 - 17:30
İstanbul Ümraniye Anadolu Lisesi - Nevzat Ayaz Anadolu Lisesi
İstanbul İstek Özel Atanur Oğuz Anadolu ve Fen Lisesi
İstanbul Özel Alman Lisesi
İstanbul Özel Soyak Bahçeşehir Koleji
İstanbul Özel Şafak Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Zeytinburnu Uğur Temel Lisesi
İstanbul Pertevniyal Lisesi
İstanbul Sancaktepe Anadolu Lisesi
17:30 - 18:30
İstanbul Sultanbeyli Sabiha Gökçen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Sultanbeyli Anadolu Lisesi
İstanbul Yenilevent Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Mürüvvet Evyap Koleji
İstanbul Asiye Ağaoğlu Anadolu Lisesi
İstanbul Dr. Vasıf Topçu Fen Lisesi
İstanbul Tuzla Anadolu Lisesi
İstanbul Kartal Özel Fen Bilimleri Anadolu Lisesi
İstanbul İstanbul Erkek Liseliler Eğitim Vakfı Özel Anadolu Lisesi
18:30 - 19:30
İstanbul Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi
İstanbul Halide Edip Adıvar Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Ahmet Şimşek Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Alev Lisesi
İstanbul Özel Ataşehir Onadım Eğitim Bilimleri Temel Lisesi
İstanbul Ümraniye Merkez Anadolu Lisesi
İstanbul Sabancı 50. Yıl Anadolu Lisesi - Açıköğretim Düz Lisesi
İstanbul Vefa Poyraz Anadolu Lisesi
19:30 - 20:30
İstanbul Özel Çamlıca Doğa Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Bilfen Üsküdar Fen ve Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Irmak Anadolu Lisesi
İstanbul Habire Yahşi Anadolu Lisesi
İstanbul Hayrullah Kefoğlu Anadolu Lisesi
İstanbul Kadir Has Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Maltepe Uğur Anadolu Lisesi
20:30 - 21:25