28 NİSAN 2018 CUMARTESİ - FİNAL SAHNE ÇIKIŞ SIRASI
Şehir Okul Adı
İstanbul Çağrıbey Anadolu Lisesi
İstanbul Galatasaray Lisesi
Ankara Atatürk Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Moda Mimar Sinan Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi & Özel Kadıköy Akşam Lisesi
İzmir Özel Bornova Okyanus Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Şafak Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Osmaniye Özel Kadirli Çukurova Anadolu Lisesi
İstanbul İstanbul Özel Enka Lisesi
Aydın Adnan Menderes Anadolu Lisesi
Ordu Ordu Anadolu Lisesi
Bursa Çelebi Mehmet Anadolu Lisesi
Ankara Alparslan Anadolu Lisesi & Özel Teknofen Koleji Anadolu Lisesi
Karabük Karabük Safranbolu İMKB Güzel Sanatlar Lisesi
Ankara Ankara Özel Tevfik Fikret Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi
Aydın Kuşadası Hasan-Fatma Önal Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Alman Lisesi
İstanbul Kadıköy Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Saint Benoit Fransız Lisesi
Trabzon Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi
İzmir İzmir Kız Lisesi
İstanbul Oğuz Canpolat Anadolu Lisesi
Kırklareli Kepirtepe Anadolu Lisesi & Lüleburgaz Atatürk Anadolu Lisesi
İzmir Özel İzmir Amerikan Koleji
Tekirdağ Çorlu İMKB Fen Lisesi & Tekirdağ Anadolu Lisesi
Adana Seyhan İMKB Fen Lisesi
Ankara Ayrancı Anadolu Lisesi
Ankara Ankara Güzel Sanatlar Lisesi
Karaman İrfan Ataseven Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Çevre Koleji
Sakarya Sakarya Cevat Ayhan Fen Lisesi
İstanbul Pertevniyal Lisesi
İzmir Balçova Anadolu Lisesi
İstanbul Gürlek-Nakipoğlu Anadolu Lisesi
Bursa Özel Bursa Sınav Koleji Anadolu ve Fen Lisesi
27 NİSAN 2018 CUMA - FİNAL SOUNDCHECK SIRASI
Şehir Okul Adı
Saat
İstanbul Kadıköy Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Çevre Koleji
İstanbul Çağrıbey Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Moda Mimar Sinan Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi & Özel Kadıköy Akşam Lisesi
İstanbul Galatasaray Lisesi
10:00 - 11:00
İstanbul Özel Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi
İstanbul Özel Alman Lisesi
İstanbul Özel Saint Benoit Fransız Lisesi
İstanbul Oğuz Canpolat Anadolu Lisesi
İstanbul Pertevniyal Lisesi
12:00 - 13:00
İstanbul İstanbul Özel Enka Lisesi
İstanbul Gürlek-Nakipoğlu Anadolu Lisesi
İstanbul Özel Şafak Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Kırklareli Kepirtepe Anadolu Lisesi & Lüleburgaz Atatürk Anadolu Lisesi
Sakarya Sakarya Cevat Ayhan Fen Lisesi
13:00 - 14:00
Karaman İrfan Ataseven Anadolu Lisesi
Adana Seyhan İMKB Fen Lisesi
Osmaniye Özel Kadirli Çukurova Anadolu Lisesi
Ordu Ordu Anadolu Lisesi
Trabzon Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi
14:30 - 15:30
Ankara Atatürk Anadolu Lisesi
Ankara Alparslan Anadolu Lisesi & Özel Teknofen Koleji Anadolu Lisesi
Ankara Ankara Özel Tevfik Fikret Anadolu Lisesi
Ankara Ayrancı Anadolu Lisesi
Ankara Ankara Güzel Sanatlar Lisesi
15:30 - 16:30
İzmir Özel Bornova Okyanus Anadolu Lisesi
İzmir İzmir Kız Lisesi
İzmir Özel İzmir Amerikan Koleji
İzmir Balçova Anadolu Lisesi
Tekirdağ Çorlu İMKB Fen Lisesi & Tekirdağ Anadolu Lisesi
16:30 - 17:30
Bursa Özel Bursa Sınav Koleji Anadolu ve Fen Lisesi
Karabük Karabük Safranbolu İMKB Güzel Sanatlar Lisesi
Bursa Çelebi Mehmet Anadolu Lisesi
Aydın Kuşadası Hasan-Fatma Önal Anadolu Lisesi
Aydın Adnan Menderes Anadolu Lisesi
17:30 - 18:30