28 MART 2017 ÇARŞAMBA - SOUNDCHECK
Şehir Okul Adı
Saat
Ankara Kalaba Anadolu Lisesi
Ankara Özel İlkeli Beşgen Temel Lisesi
Ankara Özel Keçiören Sınav Temel Lisesi
Ankara Özel Sembol Temel Lisesi
Ankara Özel Alfa Grup Anadolu Lisesi
Ankara Özkent Akbilek Fen Lisesi
Ankara Özel Yüce Fen Lisesi
10:00 - 11:00
Ankara Ankara Lisesi
Ankara Reha Alemdaroğlu Anadolu Lisesi - Özel Ankara Fen Bilimleri Temel Lisesi - Özel Eryaman Mektebim Anadolu Lisesi
Ankara Özel Batıkent Sınav Temel Lisesi
Ankara Özel Eryaman Okyanus Anadolu Lisesi
Ankara Ufuk Arslan Anadolu Lisesi
Ankara Özel Ankara Zafer Fen ve Anadolu Lisesi
Ankara Ayrancı Anadolu Lİsesi
11:00 - 12:00
Ankara Mustafa Hakan Güvençer Fen Lisesi - Süleyman Demirel Anadolu Lisesi
Ankara Özel Çankaya Doğa Anadolu Lisesi
Ankara Özel Ankara Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi
Kırşehir Kırşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Kırşehir Kırşehir Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Lisesi
Bolu Bolu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Bolu Anadolu Lisesi
Eskişehir Eskişehir Fatih Fen Lisesi
12:00 - 13:00
Eskişehir Özel Eskişehir Yeni Yol Temel Lisesi
Eskişehir Sabiha Gökçen Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
Eskişehir Şehit Mehmet Şengül Fen Lisesi
Eskişehir Özel İki Eylül Temel Lisesi
Eskişehir Özel Genç Ufuk Temel Lisesi
Eskişehir MAT-FKB Özel Gelişim Anadolu ve Fen Lisesi
Eskişehir MAT-FKB Özel Gelişim Fen Lisesi
13:00 - 14:00
Zonguldak Ereğli İMKB Atatürk Anadolu Lisesi
Eskişehir Muzaffer Çil Anadolu Lisesi
Aksaray Aksaray Güzel Sanatlar Lisesi
Bartın Bartın Güzel Sanatlar Lisesi - Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi
Gaziantep Gaziantep Anadolu Lisesi - Özel Boyut Temel Lisesi
Ankara Kahraman Kazan Efes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Ankara Polatlı TOBB Fen Lisesi
14:30 - 15:30
Ankara Şehit Ömer Halisdemir Anadolu Lisesi - Özel İdeal Beşgen Temel Lisesi
Ankara Ayrancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Kirami Refia Alemdaroğlu Anadolu Lisesi
Ankara Şehit Oğuzhan Yaşar Anadolu Lisesi
Ankara Gölbaşı Anadolu Lisesi
Ankara Nuri Pakdil Anadolu Lisesi
Ankara Özel Balgat Uğur Anadolu Lisesi
Ankara Özel Çayyolu Final Anadolu Lisesi
15:30 - 16:30
Ankara Ankara Güzel Sanatlar Lisesi
Ankara Özel Ankara Final Anadolu Lisesi
Ankara Özel Büyük Fen Lisesi
Ankara Ankara Atatürk Lisesi
Ankara Çankaya Lisesi
Ankara Özel Öncü Kolej Saray Anadolu ve Fen Lisesi
Ankara Özel Arı Anadolu ve Fen Lisesi
16:30 - 17:30
Ankara Özel Öveçler Sınav Anadolu Lisesi
Ankara Özel Kavaklı On Anadolu Lisesi
Ankara Özel Çukurambar Doğa Anadolu Lisesi - Özel Çukurambar Doğa Fen ve Teknoloji Lisesi
Ankara Ankara Özel Tevfik Fikret Anadolu Lisesi
Ankara Hasan Ali Yücel Sosyal Bilimler Lisesi
Ankara TED Ankara Koleji Vakfı Özel Lisesi
Ankara Alparslan Anadolu Lisesi - Özel Teknofen Koleji Anadolu Lisesi
17:30 - 18:30
Ankara Gazi Üniversitesi Vakfı Özel Anadolu Lisesi
Ankara Tevfik İleri Anadolu İmam Hatip Lisesi
19:00 - 19:15
29 MART 2017 PERŞEMBE - SOUNDCHECK
Şehir Okul Adı
Saat
Ankara İhsan Doğramacı Vakfı Özel Bilkent Lisesi
Ankara Bahçelievler Anadolu Lisesi
Ankara Abidinpaşa Anadolu Lisesi
Ankara Kaya Bayazıtoğlu Anadolu Lisesi
Ankara Özel Batkent Sınav Anadolu Lisesi
Ankara Kırıkkonaklar Anadolu Lisesi
10:00 - 11:00
Ankara Özel Batıkent Doğa Anadolu Lisesi
Ankara Özel Nesibe Aydın Fen Lisesi
Ankara Leyla Turgut Anadolu Lisesi
Ankara Sokullu Mehmet Paşa Anadolu Lisesi - Selahattin Akbilek Anadolu Lisesi
Ankara Yakacık Şehit Tugay Can Kızılırmak Anadolu Lisesi
Ankara Özel Çankaya Mektebim Anadolu Lisesi
11:00 - 12:00
Ankara Özel Elmadağ Bilgehan Anadolu Lisesi
Ankara Sezai Karakoç Anadolu Lisesi
Ankara Bahçelievler Deneme Anadolu Lisesi
Ankara Bekir Gökdağ Anadolu Lisesi
Ankara Mustafa Kemal Anadolu Lisesi
Ankara Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
12:00 - 13:00
Zonguldak Fener Anadolu Lisesi
Ankara Atatürk Anadolu Lisesi
Hatay Özel Hatay Doğuş Anadolu Lisesi
Zonguldak Zonguldak İMKB Anadolu Lisesi
13:00 - 14:00
Gaziantep Fitnat Nuri Tekerekoğlu Anadolu Lisesi
Ankara Duatepe Anadolu Lisesi - Polatlı TOBB Fen Lisesi - Atatürk Anadolu Lisesi
Zonguldak Erdemir Anadolu Lisesi
Zonguldak Atatürk Anadolu Lisesi
Hatay Hatay Fen Lisesi
Hatay Necmi Asfuroğlu Anadolu Lisesi - Selim Nevzat Şahin Anadolu Lisesi
14:30 - 15:30
Hatay TOKİ Şehit Süleyman Yılmaz Anadolu Lisesi
Hatay Özel Hatay Uğur Anadolu Lisesi
Tokat Tokat Güzel Sanatlar Lisesi
Karabük Karabük Safranbolu İMKB Güzel Sanatlar Lisesi
Kayseri Pazarören Anadolu Lisesi
Mersin ODTÜ Geliştirme Vakfı Özel Mersin Anadolu Lisesi
15:30 - 16:30
Trabzon Özel Ana Sınav Temel Lisesi
Adana Seyhan İMKB Fen Lisesi
Batman TED Batman Petrol Koleji Özel Anadolu Lisesi
Adana Kozan Yusuf Baysal Anadolu Lisesi - Kozan Fen Lisesi
Adana Adana Anadolu Lisesi
Tokat Turhal Şeker Fen Lisesi
16:30 - 17:30
Rize Rize Türk Telekom Güzel Sanatlar Lisesi
Tokat Yeşil Irmak Anadolu Lisesi
Karaman İrfan Ataseven Anadolu Lisesi
Kayseri Melikgazi Necdet Taş Anadolu Lisesi
Mersin Özel Tarsus Amerikan Koleji
Nevşehir Nevşehir Anadolu Lisesi
17:30 - 18:30
Sivas Özel Sivas Doğa Anadolu Lisesi
Zonguldak Zonguldak Fen Lisesi
Gaziantep Özel Sanko Fen Ve Teknoloji Lisesi
Adana Özel Gündoğdu Fen Lisesi
Kayseri Özel Kayseri Bil Temel Lisesi - Özel Kayseri Çözüm Temel Lisesi - Kayseri Kadı Burhaneddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Ordu Aybastı Fen Lisesi
18:30 - 19:30
Ordu Ordu Anadolu Lisesi
Kayseri Kayseri Final Fen Lisesi
Hatay TED Hatay Koleji Özel Anadolu Lisesi
Mersin Özel Mersin Gelecek Anadolu Lisesi
20:00 - 20:30