fizy 20. Liseler Arası Müzik Yarışması Başlıyor

24 Mart 2017
FİZY 20. LİSELER ARASI MÜZİK YARIŞMASI BAŞLIYOR

AÇILIŞ DEMET AKALIN’DAN, İLK SÜRPRİZ BİP’TEN
FİZY 20. LİSELER ARASI MÜZİK YARIŞMASI BAŞLIYOR

Türkiye’nin en büyük gençlik organizasyonu “fizy 20. Liselerarası Müzik Yarışması”, İstanbul elemeleri ile başlıyor. Merakla beklenen ve yoğun bir hazırlık döneminin ardından liseli gençlerin bütün heyecanı ile hazır olduğu günde, Demet Akalın  da bu coşkuya ortak olacak.

Başvuru rekoru kırılan “fizy 20. Liselerarası Müzik Yarışması”nın eleme etapları başlıyor. “Dünyanın En Başarılı Gençlik Organizasyonu” ödülüne sahip yarışmanın İstanbul elemeleri, 24-25 tarihlerinde İstanbul Bostancı Gösteri Merkezi’nde yapılacak.

İstanbul’da yarışacak okullar ve şehirler belli olurken, İstanbul elemelerinde öğrencileri dev bir isim ziyaret edecek. Türk Pop müziğinin efsane sesi Demet Akalın eleme öncesi  sahnede 20.yılın açılışını gerçekleştirecek. Öğrencilerin heyecanına ortak olacak sanatçı, yarışma öncesi kulisleri de ziyaret edecek.

fizy 20. Liselerarası Müzik Yarışması’nın İstanbul elemelerine bu yıl; Kocaeli, Yalova, Tekirdağ, Edirne, Bursa, Sakarya, Adana, Gaziantep, Sinop, Trabzon ve İstanbul‘dan olmak üzere toplam 168 lise katılacak.

fizy 20. Liseler Arası Müzik Yarışması’nda İlk Sürpriz Seyircilere “Biletler Bip’ten, Destek Seyirciden”

fizy 20. Liseler Arası Müzik Yarışması’nda 20. yıla özel sürprizler de açıklanmaya başladı. Merakla beklenen yarışmanın ilk sürprizi ise seyircilere geldi: Biletler BİP’ten. Seyircilerin, eleme turlarında ve finalde okullarını temsil eden öğrencileri izlemek ve BİP’ten hediye bilet kazanmak için yapmaları gerekenler ise eğer yoksa öncelikle telefonlarına BİP'i indirmek. Daha sonra ise uygulamanın ‘’keşfet’’ bölümünden fizy LMY kanalını takibe alıp, adlarını ve soyadlarını yazıp göndermek.  Bu adımları izledikten sonra başvuru yapan herkes, cep telefonuna gelen bilet koduyla salondaki yerini alabiliyor.

fizy’den  Muhteşem Hediyeler: Üç Okula Üç Müzik Stüdyosu

20. yılında, fizy sponsorluğunda gerçekleştirilen, "fizy 20. Liselerarası Müzik Yarışması" için liseli gençleri birbirinden değerli ödüller de bekliyor. 

Serhat Hacıpaşalıoğlu önderliğindeki End Productions tarafından, 20 yıldır başarı ile düzenlenen yarışmada,  100.000 TL‘yi bulan cazip para ödüllerinin yanı sıra bu sene fizy’nin üç okula kuracağı üç müzik stüdyosu ödülü de yer alıyor.  Ayrıca, yarışmada üç öğrenci,  yarışmanın eğitim sponsoru Okan Üniversitesi’nden eğitim bursu kazanma şansı elde edecek.

İlgilenebileceğiniz Diğer Haberler

Liselileri Rüya Gibi Bir Final Bekliyor
19 Nisan 2017
Liselileri Rüya Gibi Bir Final Bekliyor
Elemelerine 49 ilden 465 okulun katıldığı ‘’fizy 20. Liseler Arası Müzik Yarışması’’nda finalist okullar belli oldu. 22 Nisan’da Bostancı Gösteri Merkezi’ndeki dev finalde öğrencilere büyük sürprizler olacak. Türkiye’nin dört bir yanındaki gençlerin profesyonel müzik hayatına adım atma hayallerini gerçeğe dönüştüren Serhat Hacıpaşalıoğlu önderliğindeki End Productions tarafından, fi...
fizy 21. Liseler Arası Müzik Yarışması İzmir Elemeleri
3 Nisan 2018
fizy 21. Liseler Arası Müzik Yarışması İzmir Elemeleri
fizy 21. Liseler Arası Müzik Yarışması İzmir Elemeleri 6 - 7 Nisan İzmir Arena'da gerçekleşecek Yarı Final elemelerinde arkadaşlarını yerinde desteklemek istiyorsan işte sana fırsat: Biletin Bip'te! Büyük bir merakla beklenen fizy 21. Liselerarası Müzik Yarışması’nın İzmir elemelerinde okulunu yerinde desteklemek istiyorsan tek yapman gereken BiP uygulamasını indirip, uygulamanın “keşfet” bölümünden "fizy" kanalını takibe almak. Eleme ve final günler...
fizy 21. Liseler Arası Müzik Yarışması Başlıyor
23 Ocak 2018
fizy 21. Liseler Arası Müzik Yarışması Başlıyor
fizy 21. Liseler Arası Müzik Yarışması Başlıyor “Dünyanın En Başarılı Gençlik Organizasyonu” ödülüne sahip, Türkiye’nin müzik platformu fizy sponsorluğunda gerçekleştirilen, 21. Liseler Arası Müzik Yarışması’nda geri sayım başladı. 21. yılın ilk çağrısı ise, efsane isim Türkan Şoray’dan geldi. Her yıl büyük bir heyecan...